Picasso artykuły
Welcome at » Zniżki na zakupy grupowe mieszkań

Zniżki na zakupy grupowe mieszkań

Tegoroczna zima nie pozwala nam raczej na to, aby spokojnie budować dom czy nawet kupować mieszkanie. Kiedy jest zimno, mroźno nie wolno na placu budowy prowadzić prac budowlanych, ponieważ pewne prace czy narzędzia nie będą przebiegać ani pracować prawidłowo. A jeśli chodzi o kupienie mieszkania, to także nie widać ożywienia. Dopiero na wiosnę będzie prawdziwe odrodzenie rynku.
Wiosna już niedługo nadejdzie, a wraz z nią nastąpi prawdziwe ożywienie na rynku nieruchomości. Tak jak teraz nie widać prawie żadnych nowych ogłoszeń co do sprzedaży, co do wynajmu i chęci kupna, tak na wiosnę nastąpi wielki wysyp ogłoszeń. Kupić mieszkanie teraz czy poczekać – pewnie takie pytanie sobie zadajecie. Naszym zdaniem, warto poczekać aż do czasu, kiedy tych ofert od prywatnych sprzedających czy tez od deweloperów będzie o wiele większy wybór. Najczęściej deweloperzy nowe osiedla kończą dopiero w okolicach wiosny, specjalnie, aby kupujący byli bardziej chętni do kupowania.
Aby kupować taniej mieszkania można skorzystać z Zakupy grupowe mieszkań. Jest to metoda nowoczesna, ale bardzo chętnie stosowana przez zagranicznych inwestorów. W Polsce to nowość bez wątpienia, ale na pewno warta uwagi. Poprzez kupowanie w grupie inwestorom przysługują jakby od razu pewne rabaty i upusty. Dlaczego? Ponieważ Zakupy grupowe mieszkań to działanie w grupie. Wielki zysk ma z tego deweloper, gdyż za jednym razem sprzedaje tak dużą ilość mieszkań! Nie musi wydawać milionów na reklamę i promocję swoich osiedli, domków, mieszkań. Dla niego to bardzo korzystna sytuacja. Zatem, dla obu stron są tutaj same zalety. Kupujący – ma mieszkanie nowe w cenie takiego z rynku wtórnego, a deweloper – ma szybko sprzedaną nieruchomość, więc może już zaczynać kolejną budowę, ponieważ ma na to pieniądze od kupujących.

Comments are closed.