Picasso artykuły
Welcome at » Zalety i wady nowych silników bezszczotkowych

Zalety i wady nowych silników bezszczotkowych

Wszystkich zainteresowanych modelarstwem i wyścigami modeli RC zapraszamy na odbywające się w niedługim czasie, bo na początku samego października, zawody grand prix, które odbędą się na terenie znanym już, w Małopolsce. Tam też podobno skupia się największa liczba fanów i miłośników modelarstwa, które jest wykorzystywane do wyścigów RC.
Skoro się zbliża czas odbycia jednego z ważniejszych grand prix modeli RC w naszym kraju, to czas najwyższy już pomyśleć o tym, jak by tu dokonać udoskonalenia naszego modelu. Zależy nam przecież na jak najwyższym miejscu, skoro decydujemy się na start w tak znanym już grand prix. Wysokie miejsca otrzymują nagrody. Ale nie o nagrody tutaj chodzi wszystkim startującym, ale o sam fakt uczestnictwa w tak doskonałej zabawie. Nie ma nic lepszego od rywalizacji, która właściwie jest zależna od tego, jak pokierujemy naszym pojazdem, jak będziemy sprawnie obsługiwać nasz model, co jeszcze, jak wyćwiczone mamy ręce i palce. Od tego wszystkiego zależy na pewno to, jakie miejsce nam przypadnie. Jednakże, nie zapominajmy o tym, że liczy się coś jeszcze oprócz sprawności manualnych. Cała sprawa leży w tym, aby nasz sprzęt był stuprocentowo sprawny. Nie możemy jednak mówić o sprawności pojazdów, kiedy na przykład ich silniki prądu stałego są niewystarczająco dobre, stare albo już zużyte na tyle, że nie będą w stanie sobie poradzić z trudem trasy. Każdy tor jest na pewno znany amatorowi wyścigów, stąd też będzie on wiedzieć, czy jego samochodowe motoreduktory szybko w trasie się nie zatrą.
Dobry silnik, nowy, to zapewne marzenie wszystkich fanów racingu modeli. Każdy pojazd przecież jest uzależniony od tego, jak pojedzie, jak zadziała moc silnika. Niekiedy , te silniki są bardzo drogie, więc trzeba się wspierać serwisowaniem starych. To także nie jest tanie.

Comments are closed.