Picasso artykuły
Welcome at » Suwalszczyzna i jej atrakcje dla miłośników przyrody

Suwalszczyzna i jej atrakcje dla miłośników przyrody

Polska jest krajem, gdzie tereny są doprawdy piękne i zachwycające. Nie trzeba opuszczać za każdym urlopem swojego domu ojczystego, aby poczuć, ze naprawdę się odpoczywa, że wszystko dookoła jest zachwycające.
Polakom coraz łatwiej przychodzi gromadzenie pieniędzy na kontach w celu wykorzystania ich na wakacje, na wymarzony urlop. Z tym jednak, że nasze aspiracje co do urlopu zaczęły wybiegać poza granice Polski. Już nas nie interesują polskie plaże, góry, czy jeziora. Teraz na afiszu są kraje, gdzie zawsze świeci słońce, gdzie zaskakują nas inne kultury i obyczaje. Powodem takich wyjazdów zagranicznych jest poniekąd panująca od jakiegoś czasu moda na wycieczki zagraniczne. Są one poza tym coraz tańsze, a Polaków w coraz większym stopniu na nie stać. Wyjazdy zagraniczne są modne, pożądane na salonach. Nikogo, tak się niektórym zdaje, nie zaskoczy, nie ukłuje, że byliśmy w Sopocie na wczasach albo w Karkonoszach.
Naszym dzisiejszym celem jest to, aby przekonać państwa, ze w Polsce jest spor takich miejsc, gdzie przyroda potrafi zachwycić nie mniej niż widoki z Egiptu czy z Tajlandii. Nasze atrakcje znajdujące się w kraju są na tyle godne uwagi, że zauważmy, iż coraz więcej turystów przyjeżdża do nas z zagranicy. Widzimy, ze ta ciekowość turystyczna jest jeszcze oparta na starych tradycjach. Odwiedzany jest Kraków czy Wrocław. Jednakże, takie miejsca, jak na przykład suwalszczyzna, nie mają powodzenia wśród polskich turystów, a co dopiero wśród turystów z zagranicy. Nasz w tym jednak jest ból, że Polacy uciekają z kraju, nie wiedząc, ze takie wigry są o wiele ładniejsze niż Bajkał czy inne jeziora świata. Aby się o tym przekonać, sami przyjedźmy na Suwalszczyznę.

Comments are closed.