Picasso artykuły
Welcome at » Spływem kajakowym po Beskidzie Żywieckim

Spływem kajakowym po Beskidzie Żywieckim

Propozycją na spędzenie tegorocznych wakacji będzie spływ kajakowy, jaki mamy zamiar przygotować po najlepszych na świecie terenach, czyli po polskich górach. Wiemy, że dla wielu turystów prawidłowe wczasy w kajaku kojarzą się z czymś innym. Albowiem z tym się kojarzy kajak: jeziora, łąki rozległe, lasy i rzeki płynące nie za szybkim nurtem. Nasz spływ będzie jednak odmienny, bardziej fascynujący i odkrywczy.
Jakie plany na wakacje, taka zabawa i pamiątka z nich wyniesiona. Jeśli nie dbamy o to, jak będzie wyglądać każdy dzień naszych wczasów, to nie mamy co liczyć na to, że będziemy usatysfakcjonowani po ich zakończeniu. Zaplanować jednak wakacje samemu nie jest tak prosto. Często więc nie mamy głowy do tego, aby zorganizować wczasy odpowiednio. A nasza propozycja będzie tutaj odlanym rozwiązaniem i połączeniem wszystkiego, co podczas wakacji może usatysfakcjonować wybrednych nawet turystów.
Dzisiaj w planie będzie spływ kajakowy. Mówiliśmy o nim powyżej, ale nie wspomnieliśmy, że urządzimy do u podnóża beskidu żywieckiego. To miejsce idealnie przystosowane do tego, aby zorganizować tutaj wakacje pod przysłowiową chmurką. Będziemy zadowoleni, ponieważ spływ kajakowy na pewno nie będzie należeć do nudnych. Zaczniemy go od wyprawy spod beskidu niskiego, ponieważ tam zaczynają biec najlepsze do tego strumyki i większe potoki, na których damy radę zorganizować kilkudniowy spływ kajakowy. Kajaki na górskie wyprawy muszą być specjalnie przygotowane i nie powinny być dopuszczone na wyprawę takie, które mają usterki czy inne wady, na przykład są już stare i zniszczone. W zamian za to organizujemy sprzęt nowoczesny i specjalnie przygotowany pod górskie wyprawy. Dlaczego? Ponieważ w górskich rzekach czy potokach wystają bardzo często kamienie, które mogą nasze kajaki zwyczajnie przedziurawić.

Comments are closed.