Picasso artykuły
Welcome at » Słoneczna pogoda jest tylko w Pobierowie

Słoneczna pogoda jest tylko w Pobierowie

Bez wątpienia, nad polskimi plażami nadmorskimi można znaleźć pogodę rodem krajów egzotycznych. Nie ma konieczności, aby w poszukiwaniu słońca opuszczać nasz piękny kraj. Mamy taki potencjał! Czy pozostały nam już tylko nudne wycieczki zagraniczne? Przecież, w Polsce mamy sporo atrakcyjnych miejsc, możliwości podobne do tych, które nas cieszą za granicą. A może nam się już nie chce organizować wczasów na własną rękę i w zamian za ten „trud” wolimy wybrać się na wczasy zorganizowane przez biuro podróży?
Ze wszystkich naszych miejscowości nadmorskich, nam najbardziej do gustu przypadło Pobierowo . Nie jest to ani wielki kurort ani żaden ośrodek turystycznych zjazdów. Pobierowo jest małą miejscowością, która jest tylko znana tym, którzy się w niej zakochali raz na zawsze. W Pobierowie jest tyle do zobaczenia, tyle jeszcze do odkrywania.
Przyjeżdżając do Pobierowa nie trzeba koniecznie spędzać jedynie czas na plaży, na zażywaniu kąpieli słonecznych. Poza tym, trzeba mieć świadomość, ze opalanie się w niewłaściwy sposób powoduje ryzyko wystąpienia nowotworów skóry, zwanym czerniakiem. To zabijająca choroba. Jeżeli nie będziemy używać kremów z filtrami ani nie będziemy umieli korzystać z rozsądkiem ze słońca, to jak najbardziej grozi nam nowotwór, poparzenia i udary słoneczne. Na czas, kiedy promienie są najsilniejsze, czyli w godzinach od dwunastej do piętnastej powinno się siedzieć w domu albo chociaż gdzieś w cieniu w pobliżu naszych domków w Pobierowie . Schronienie jest ważne także podczas spacerów. Słońce przecież działa tak samo, jak na plaży. Nie mamy świadomości, że podczas zakupów, podczas siedzenia w kawiarni na podwórku jesteśmy wystawieni tak samo na słońce. Trzeba się zawsze smarować przed wyjściem z domu, dokądkolwiek.

Comments are closed.