Picasso artykuły
Welcome at » Objawy ciąży u mężczyzn?

Objawy ciąży u mężczyzn?

Może się to wam wydawać dość absurdalne, ale coraz częściej się słyszy o tym, jak kobiety mówią, ze ich partnerzy odczuwają swoistego rodzaju objawy ciąży. Czy to możliwe, czy to nie jakiś kolejny absurd na rzecz czytelności jakiś artykułów w Internecie czy czasopismach dla ludzi na niskim poziomie głodnych sensacji.
Żeby zweryfikować pewne dane, aby dowiedzieć się, czy rzeczywiście nasi twardzi z natury panowie mają przeżywać pewnego rodzaju objawy ciąży zaczęliśmy wypytywać się kobiety, co sądzą o tym temacie. To one zapewne wiedzą najlepiej, jak to wygląda. Żaden przecież macho nie przyzna się przed nami dziennikarzami czy, tym bardziej, przed swoimi kumplami z pracy czy z siłowni, że miewa ostatnio męczące mdłości, że odczuwa dziwne mrowienie w brzuchu niczym „pływające rybki„, co zresztą czują kobiety przy pierwszych ruchach swojego dziecka.
Podobno panowie miewają objawy ciąży, takie jak mdłości, wymioty czasami, wrażliwość na zapachy. Kobiety najczęściej jednak podają za typowy objaw u panów – rosnący wraz z ciążą brzuch mężczyzny. Panie powiadały, że ich partnerom powiększał się brzuch wraz z rozwojem ciąży, do czasu urodzenia się dziecka, a potem nagle się kurczył. Coś w tym musi być, ponieważ ani mężczyźni nie jedli za dużo w tym czasie, ponieważ nie dopisywał im apetyt, ani nie pili piwa, gdyż partnerki były wyczulone na ten brzydki odór. Skąd zatem takie dziwne objawy? Dobrze, że sam poród naturalny Panowie miewają podczas ciąży partnerek dziwne zachowania również. Czy to huśtawki nastrojów śladem kobiet czy zwykły lęk, strach przed nieznanym?

Comments are closed.