Picasso artykuły
Welcome at » Nowoczesne grupowe zakupy mieszkań

Nowoczesne grupowe zakupy mieszkań

W tym roku obnoszę się z zamiarem kupienia mieszkania. Już od jakiegoś czasu intensywnie się nad tym z mężem zastanawiamy. Udało się nam już zaoszczędzić trochę gotówki. Może i to nam już wystarczy na własny wkład, jaki będzie potrzebny do uzyskania kredytu na mieszkanie z banku. Jeszcze nie wiemy dokładnie, jaka dzielnica Warszawy będzie dla nas miejscem zamieszkania, ale prawdopodobnie będzie to niedaleko centrum.
Co do wyboru dzielnicy Warszawy, jeszcze się musimy zastanowić. Oboje pracujemy na innych krańcach Warszawy. Zatem, jakiekolwiek zmiany będą tutaj dotyczyły tylko i wyłącznie okolic centrum, abyśmy oboje nie mieli daleko z dojazdem do pracy. Wiadomo przecież jak wyglądają dojazdy do pracy czy z niej. Wszyscy utykają w korkach i stoją w nich przez długie godziny. Jeśli będziemy mieli dom czy mieszkanie na dalekim krańcu Warszawy to zapewne to czekanie w korkach na powrót do domu będzie się jeszcze bardziej wydłużać.
W związku z powyższym, nie możemy dojść do porozumienia. Do wczoraj wciąż nie mieliśmy jeszcze wybranego miejsca. Kiedy rozmawialiśmy ze znajomymi, dowiedzieliśmy się, ze kupili oni piękne mieszkanie na Wawrze. Nie jest to tania dzielnica, ale też, o dziwo, nasi znajomi nie wydali całego majątku na zakup nowego mieszkania w tym miejscu. Jak do tego doszło? Otóż, zakupili mieszkanie na mocy Grupowych zakupów mieszkań. Gdzieś już o tym słyszałam, ale nie wydawało mi się to skuteczne czy sensowne. Kiedy wysłuchałam wczoraj, jak wygląda takie Grupowe zakupy mieszkań, to zdecydowałam, że również w ten sposób kupię sobie mieszkanie.
Następnego dnia już byliśmy na portalu, który zajmuje się tego typu przedsięwzięciami. Doszło do tego, ze w pół dnia mieliśmy wybraną już okolicę oraz konkretny dom do zamieszkania. Jest to dom czterorodzinny. Już się zgłosiły trzy rodziny, a z nami będzie to cztery. Czekamy na wieści od dewelopera.

Comments are closed.