Picasso artykuły
Welcome at » Miłość do kolarstwa

Miłość do kolarstwa

Dzisiejsza opowieść będzie o człowieku, który w swoim życiu zajmował się jedynie pracą i zdobywaniem kolejnych szczebli swojej kariery. Jedyne, co miał na uwadze to notowania giełdowe, Internet i jego serwisy poświęcone giełdom na całym świecie. Był to człowiek zupełnie nieświadomy tego, że jego stan zdrowia z każdym dniem pogarszał się, ponieważ zjadał go stres, brak snu, prawidłowego i regularnego jedzenia posiłków, a przede wszystkim siedzący tryb życia.
W Polsce, gdzie nasz bohater zamieszkiwał, nie było jeszcze tak wielu firm, które by się zajmowały na szeroką skalę pojęciami giełdowymi, gospodarką międzynarodową. Nasz bohater, jako pierwszy w Polsce zaczynał pracę w takowej firmie. Wymagania stawiano mu wysokie, a on brał jeszcze i jeszcze. Pragnął być najlepszy, rywalizował więc ze swoimi współpracownikami, nie zważając na to, że atmosfera w pracy robiła się coraz gorsza, niezdrowa. Człowiek ten przy swoim biurku, przy swoim komputerze przesiadywał całe dnie, uważając, ze szkoda czasu nawet na wyjście do toalety, a co dopiero na zjedzenie kanapki czy wyjście na spacer podczas lunchu. Dlatego też, w czasie trwania swojego czterdziestego drugiego życia, nasz bohater przeżył tragedię. Wylew do mózgu. Tak silnie go opanował stres, że po prostu organizm sobie nie poradził z tym wszystkim. Ciśnienie bardzo wysokie. Ledwo co go odratowano. Dzisiaj, bohater ten dziękuje na przekór losowi, że ta tragedia była mu potrzebna. Jak wygląda dzisiaj jego życie?
Nasz bohater to z zamiłowania fan Vuelta a Espana. Sam uprawia namiętnie, każdego dnia kolarstwo. Jego rodzina, bo w końcu ją założył, jest bardzo szczęśliwa, że głowa rodziny tak świadomie kreuje zdrowy tryb życia każdego członka. Sport, codzienne spacery, zabawa z dziećmi to główne zajęcia w ciągu dnia.

Comments are closed.