Picasso artykuły
Welcome at » Karma dla psów i kotów

Karma dla psów i kotów

Karma to podstawowy składnik w diecie naszych pupili. Dlatego nie należy karmić naszego zwierzaka karmą i produktami które mogą być niezdrowe. Sytuacja wygląda tak jak z człowiekiem – nikt nie chce spożywać fastfoodowego posiłku, a co dopiero nasi pupile, którzy przecież mają wyostrzone zmysły smaku i powonienia.
Rekama telewizyjna to najważniejszy czynnik, który wpływa na zakup u normalnego konsumenta. Karma dla psów i innych zwierzaków też podlega tym procesom. I właśnie wielu właścicieli czworonogów kieruje się reklamą przy wyborze karmy dla swojego pupila.
Na polskim rynku prym wiodą karmy produkowane przez potężne, znajdujące się w Stanach Zjednoczonych przedsiębiorstwo. Produkty firmowane przez to przedsiębiorstwo są wytwarzane w fabrykach – takie „fabryczne jedzenie” z dodatkiem składników które powstały w laboratorium.
Aby być pewnym tego że nasz ulubieniec nie będzie skazany na takie „jedzenie” powinniśmy kupować profesjonalne karmy, która to karma dla kota czy innego zwierzątka została wyprodukowana z pasji i miłości do psów i kotów a nie z chęci zarobieniu dużych pieniędzy. Gdy nasz pies i kot jest częścią naszej rodziny, to nie kupujemy karmy zrobionej dla szybkiego wzbogacenia się producenta, ale takie jak Acana, Hills, Belcando, które powstały z miłości do naszego psa i kota.

Comments are closed.