Picasso artykuły
Welcome at » Firma z motoreduktorami

Firma z motoreduktorami

Polski rynek w chwili obecnej zaczyna się powoli odbijać od dna niedawnego kryzysu atakującego cały świat bez litości. Optymistyczne prognozy zaczynają się nieśmiało pojawiać czy to w gazetach codziennych czy też w telewizyjnych wypowiedziach ekspertów w dziedzinie gospodarki, handlu i rynku szczególnie polskiego na tle rynków światowych oraz europejskich.
Artykuł dzisiejszy będzie w głównej mierze poświęcony tematyce związanej z rynkiem mechanicznym. Chcielibyśmy zaznaczyć, ze ta branża mimo że zawsze świetnie prosperowała na całym świecie poprzez dotkliwy kryzys również ucierpiała w naszym kraju. Nasi rodzimi producenci między innymi silniki prądu stałego coraz trudniej zmierzają się i walczą z tak zwaną falą pokryzysową. Idzie ona jak burza, która zmiata za sobą wszystko. To coś na obraz żniw na naszych polach w okolicach sierpnia. Tak i teraz, kiedy eksperci wypowiadają się, że kryzys już za nami, tak właśnie dopiero teraz zaczyna się odzywać fala po kryzysie, która prawdopodobnie pokaże dopiero, jak groźny był ten kryzys dla wszystkich rynków światowych.
Nie ma chyba w naszym kraju branży, która by nie ucierpiała na tym, że nastąpiła recesja w wielu krajach. W naszym państwie nie doszło wprawdzie dla samej recesji, co bardzo nas dobrze nas ustawia w pozytywnym świetle. Jednakże, wciąż się zauważa, iż producenci np. silników bezszczotkowych mają problem. Problemem są coraz częstsze i szersze redukcje pracowników. Etatów jest coraz mniej, jak i coś wolnego trudniej jest znaleźć dla siebie. Z tego też powodu, polskie niektóre firmy musiały powysyłać swoich pracowników na urlopy przymusowe. Spowodowane jest to oczywiście mniejszymi zamówieniami zarówno w Polsce, jak i ze strony zagranicznych kontrahentów.

Comments are closed.