Picasso artykuły
Welcome at » 2012 » Marzec

O właściwym podejściu do wybudowana domu może świadczyć wiele czynników. Uzbrojenie się w cierpliwość i stalowe nerwy to podstawa, tak samo, jak wypchany po brzegi portfel i oszczędności na czarną godzinę. Przy budowie domu zawsze wyskoczy jakiś nieoczekiwany moment, kiedy trzeba będzie szukać nowych pokładów finansowych. Czy to firma i jej pracownicy nie spełnią naszych oczekiwań, czy potrzebna będzie kolejna decyzja czy pozwolenie – zawsze lepiej mieć przygotowane zaskórniaki. Nigdy nie wiadomo, kiedy mogą się przydać. Read the rest of this entry » »

Jesteś bardzo zmęczony, przybity, jesteś apatyczny? Nic nie ma sensu i nie ma po co wstawać z kanapy? Nic cię nie raduje, zdecydowanie nic nie daje satysfakcji. Wierzysz w to, że jesteś we wszystkim fatalny i nic nie jesteś wart? Przecież uczciwe rzecz ujmując nie masz powodów do zmartwień. Najczęściej podobne oznaki, mogą oznaczać depresję. Read the rest of this entry » »

Coaching menedżerski polega na wykorzystywaniu swoich umiejętności psychologicznych, by pomóc klientowi stać się efektywnym liderem. Firmy pragną rozwijać stale swoją kadrę kierowniczą nie szczędząc czasu i pieniędzy na takiego rodzaju usługi jakimi jest właśnie coaching. Zdają sobie sprawę, że firma będzie wtedy funkcjonowała wydajniej, przynosiła większe dochody. Read the rest of this entry » »

Szukając pomocy psychologa lub psychoterapeuty w Warszawie warto wcześniej zapoznać się z definicją i różnicą jaka występuje pomiędzy psychologiem a psychoterapeutą. Pomoc psychologiczna polega na działaniu, które jest nastawione na rozwój człowieka oraz pomoc w rozwiązywaniu sytuacji traumatycznych i kryzysowych. Read the rest of this entry » »

Któż z nas nie zna najbardziej popularnych kart na świecie? Talia tarota, bo o niej mowa, jest znana w każdym zakątku ziemi. Niejednemu z nas nieraz zdarzyło się doświadczyć mocy tychże kart. Historia tarota sięga wiele wieków wstecz. Jednakże konkretne daty, co do jego miejsca i celu powstania są nadal niewyjaśnione, owiane tajemnicą. Read the rest of this entry » »

Jak ważna rolę odgrywają w naszym życiu pamiątki? Jak często z chęcią wracamy do zdjęć, wspominamy minione chwile, które są dla nas ważne? Na pewno bardzo często, lubimy przecież powracać do pięknych chwil, które były dla nas bardzo ważne. Fotografia ślubna Warszawa w dniu ślubu to jedna z wielu pamiątek, które są dla nas wyjątkowo sentymentalne. Read the rest of this entry » »