Picasso artykuły
Welcome at » 2012 » Luty

Wydawać by się mogło, że wydawanie pieniędzy podczas ślubu na takie rzeczy jest niepotrzebna. Jaką więc pamiątką będzie dla nas uwiecznienie tego pięknego dnia? Dlaczego po chrzęście dziecka chowamy na pamiątkę ubranko, świece? Chcemy, żeby ten dzień bardzo ważny pozostał z nami nie tylko w naszej pamięci. Tak samo jest ze ślubem. Sesja ślubna Warszawa to typowa pamiątka, bez której nie wyobrażamy sobie naszego ślubu i bardzo słusznie. Read the rest of this entry » »

To on wykonuje dla nas te wszystkie pięknie uchwycone chwile, które nigdy nie wrócą. Zdjęcia ślubne są szczególnie traktowane, ponieważ to najcudowniejsza pamiątka z tego dnia jaka możemy sobie zrobić. Zdjęcia przecież pozostaną z nami do końca życia, będziemy do nich powracać wiele razy w życiu. Muszą być wyjątkowe, aby był musimy bardzo dokładnie szukać fotografa, który stanie się naszym przyjacielem na te kilka godzin. Read the rest of this entry » »

Pamiątki ze ślubu traktujemy bardzo sentymentalnie, nic dziwnego, to najpiękniejszy dzień w naszym życiu. Taką pamiątką na całe życie mogą być zdjęcia, które uwiecznią najważniejsze chwile w dniu ślubu i podczas wesela. Jako pamiątkę możemy również zrobić sobie coś poza kościołem i weselem, a tą rzeczą jest sesja ślubna Warszawa. Możemy pomyśleć, że po co nam skoro zdjęcia będziemy mieli, w końcu w kościele wszystko zostanie sfotografowane. Read the rest of this entry » »

Biżuteria gości u każdej kobiety w domu, schowana w szkatułkach i czekająca na specjalną okazję. Biżuteria modowa to również kolekcje nie tylko od święta, ale również na co dzień. Każda kobieta pragnie mieć biżuterię unikatową, niepowtarzalną, nic trudnego. Read the rest of this entry » »

Nie tylko kobiety mają potrzebę wyglądać pięknie, nieskazitelnie. Nie tylko kobieta uwielbia biżuterię, również mężczyzna ma szansę w dzisiejszych czasach trochę poszaleć w sferze mody. Biżuteria męska na rynku jest tak samo dostępna jak damska. Biżuteria dla mężczyzn od znanych i podziwianych projektantów także jest w zasięgu ręki. Tacy projektanci jak Ursul, Marlu specjalnie dla mężczyzn wykonują biżuterię unikatową i niepowtarzalną. Read the rest of this entry » »

Sesja ślubna Warszawa dla pary młodej to tak samo ważne wydarzenie jak sama ceremonia ślubna. Jest to w końcu pamiątka, aby mogli w przyszłości wspominać, wracać do tego dnia. Sesja ślubna Warszawa odzwierciedla osobowość pary młodej, a współpraca z fotografem, który będzie nam odpowiadał da owocny finał. Read the rest of this entry » »

Wszystko zapięte na ostatni guzik, przygotowane z niezwykłą starannością – czyli najważniejszy dzień w życiu praktycznie każdego człowieka, ślub. Tak samo jak wybór wszystkich niezbędnych rzeczy na ślubie jest dość trudne to również fotograf ślubny Warszawa musi być z najwyższej półki. Ślub przeżywamy bardzo dlatego też ważne są dla nas pamiątki z tego pięknego dnia. Read the rest of this entry » »