Picasso artykuły
Welcome at » 2010 » Czerwiec

O przekładniach planetarnych pisaliśmy już nie jeden raz na łamach naszych artykułów. Jest to tematyka, która potrafi wciągnąć niejednego człowieka, który interesuje się silnikami prądu stałego, racingiem chociażby. W Polsce już od dawna mamy do czynienia ze stosowaniem przekładni planetarnych oraz silników prądu stałego w modelach typowo hobbystycznych. Read the rest of this entry » »

Niedawno słychać było dość głośno o tym, że jedna z topowych modelek zmarła na skutek wygłodzenia organizmu. Rzecz miała miejsce w Brazylii, co jednak odbiło się głośnym echem także w Europie. Problem odchudzania, chorób od niego wywodzących się takich jak anoreksja czy bulimia to częste tematy, które porusza się zwłaszcza wśród młodzieży. Jest to niewątpliwie kobiecy problem, wywodzący się z kompleksów dotyczących ciała. Read the rest of this entry » »

Kto ma rower? Większość z nas podnosi szybko palce do góry. Chyba nie ma ten, co w ogóle nie potrafi na rowerze jeździć. Dzisiaj już maluchy mające po dwa latka są wożone na rowerach z baldachimami i trąbkami. Uczone są, ze za kilka lat same będą przemierzać ulice czy dróżki rowerowe na swoich czterech czy już dwóch kółkach. Read the rest of this entry » »

Kolorowanki dla dzieci to sprawdzony sposób na wciągnięcie nawet najmłodszych dzieci i tych bardziej opornych (nieśmiałych) do interesującej zabawy. Wystarczy tylko przejrzeć liczne strony internetowe, które mają w swoich zasobach różne kategorie kolorowanek i malowanek dla dzieci w różnym wieku, licząc od przedszkolaka do dziecka w wieku szkolnym. Read the rest of this entry » »