Picasso artykuły
Welcome at » 2010 » Luty

Po wakacjach już chyba każdy z nas miał czas na to, aby wreszcie się pogodzić z myślą, że lato już pożegnaliśmy na dobre. Kończą się ostatnie porządki w ogródkach działkowych, palimy liście i szykujemy nasze roślinki na nadejście zimy. Read the rest of this entry » »

Polskie morze zasługuje za dużą uwagę pod kątem turystycznym. Nie brakuje nam wiele do hoteli zagranicznych, do apartamentów w krajach egzotycznych. Wystarczy tylko spojrzeć na nie innym okiem, które nam pozwoli na łaskawsze podejście do tego, co nasze, co tradycyjne, ale i zaskakujące swoim pięknem. Read the rest of this entry » »

Bez wątpienia, nad polskimi plażami nadmorskimi można znaleźć pogodę rodem krajów egzotycznych. Nie ma konieczności, aby w poszukiwaniu słońca opuszczać nasz piękny kraj. Mamy taki potencjał! Czy pozostały nam już tylko nudne wycieczki zagraniczne? Przecież, w Polsce mamy sporo atrakcyjnych miejsc, możliwości podobne do tych, które nas cieszą za granicą. A może nam się już nie chce organizować wczasów na własną rękę i w zamian za ten „trud” wolimy wybrać się na wczasy zorganizowane przez biuro podróży? Read the rest of this entry » »

Tegoroczna zima nie pozwala nam raczej na to, aby spokojnie budować dom czy nawet kupować mieszkanie. Kiedy jest zimno, mroźno nie wolno na placu budowy prowadzić prac budowlanych, ponieważ pewne prace czy narzędzia nie będą przebiegać ani pracować prawidłowo. Read the rest of this entry » »

Dzisiejsza opowieść będzie o człowieku, który w swoim życiu zajmował się jedynie pracą i zdobywaniem kolejnych szczebli swojej kariery. Jedyne, co miał na uwadze to notowania giełdowe, Internet i jego serwisy poświęcone giełdom na całym świecie. Był to człowiek zupełnie nieświadomy tego, że jego stan zdrowia z każdym dniem pogarszał się, ponieważ zjadał go stres, brak snu, prawidłowego i regularnego jedzenia posiłków, a przede wszystkim siedzący tryb życia. Read the rest of this entry » »

Polski rynek w chwili obecnej zaczyna się powoli odbijać od dna niedawnego kryzysu atakującego cały świat bez litości. Optymistyczne prognozy zaczynają się nieśmiało pojawiać czy to w gazetach codziennych czy też w telewizyjnych wypowiedziach ekspertów w dziedzinie gospodarki, handlu i rynku szczególnie polskiego na tle rynków światowych oraz europejskich. Read the rest of this entry » »

W tym roku obnoszę się z zamiarem kupienia mieszkania. Już od jakiegoś czasu intensywnie się nad tym z mężem zastanawiamy. Udało się nam już zaoszczędzić trochę gotówki. Może i to nam już wystarczy na własny wkład, jaki będzie potrzebny do uzyskania kredytu na mieszkanie z banku. Read the rest of this entry » »