Picasso artykuły
Welcome at » 2010 » Styczeń

Przedszkole to miejsce, gdzie dzieci uczą się wielu ciekawych rzeczy. Po pierwsze, mają szansę na poznawanie nowych członków swojej społeczności. Dzieci w przedszkolu najczęściej mają problem z pierwszym dniem, kiedy to wkraczają w nowy świat innych, obcych ludzi. Read the rest of this entry » »

Zabaw dla przedszkolaków jest wiele. Każda rodzina ma na swoim koncie zapewne swoje ulubione, wymyślone przez siebie formy rozrywki, które zadowalają każdego jej członka. Kiedy każdemu z nas nudzi się, szczególnie dzieciom, wtedy sięgamy do rękawa po takiego asa i wszyscy są zadowoleni. Read the rest of this entry » »

W chwili obecnej nastał nowy rok. Skończył się rok dwa tysiące dziewiąty, a przed nami ponad trzysta dni dwa tysiące dziesiątego. Święta minęły nam spokojnie, a co ważniejsze, pogoda nam na tyle dopisała, że przeżyliśmy je wśród śniegowych zasp i pięknych widoków polskiej zimy. Read the rest of this entry » »

Jak tylko cofniemy się w pamięci, do naszych lat młodości, a raczej do lat dzieciństwa, sami ujrzymy, ile to zabawa pochłaniała naszego czasu wolnego. Kiedyś, na szczęście chyba, nie było tak popularnego podejścia do komputerowych gierek czy do telewizyjnych programów, a raczej do bajek, które dzisiaj mało co sensu i wpływu pozytywnego na rozwój dziecka mają. Read the rest of this entry » »