Picasso artykuły
Welcome at » 2009 » Grudzień

Ekologia jest ważnym tematem, który łączy się bezpośrednio lub pośrednio z innymi istotnymi sprawami naszego świata i życia codziennego. Ostatnimi czasy wiele się mówi na przykład o ekologicznym budowaniu. Każdy chce mieć dom piękny, godny pozazdroszczenia przez znajomych czy też sąsiadów. Read the rest of this entry » »

Dom w dzisiejszych czasach nie musi być wcale ani duży ani bogato zdobiony. Moda na domy tego typu już dawno minęła, a my mamy do czynienia z faktem, że interesują nas małe domki, które będą przede wszystkim praktyczne w użytkowaniu. Nie ma miejsca na to, aby domy były zbytnio pochłaniające energię, ponieważ jej cena jest coraz wyższa, a nasze budżety nie zniosą kolejnych podwyżek. Read the rest of this entry » »

Propozycją na spędzenie tegorocznych wakacji będzie spływ kajakowy, jaki mamy zamiar przygotować po najlepszych na świecie terenach, czyli po polskich górach. Wiemy, że dla wielu turystów prawidłowe wczasy w kajaku kojarzą się z czymś innym. Read the rest of this entry » »

W górach o każdej porze roku jest interesująco, co sprawia, ze warto tutaj zawitać choćby na kilka dni. Toteż, czy to lato czy zima, w górach jest co nie miara atrakcji. Latem warto przyjechać w góry na wędrówki po szlakach, na spacerowanie czy jazdę rowerową po górach. Read the rest of this entry » »

Polska jest krajem, gdzie tereny są doprawdy piękne i zachwycające. Nie trzeba opuszczać za każdym urlopem swojego domu ojczystego, aby poczuć, ze naprawdę się odpoczywa, że wszystko dookoła jest zachwycające. Read the rest of this entry » »