Picasso artykuły
Welcome at » 2009 » Listopad

Niezmiernie cieszę się z rozwoju nowych możliwości komunikacyjnych. Mam już swoje lata i denerwuje mnie to, iż ludzie w moim wieku zamykają się na nowe, nie dopuszczają do siebie nowych rozwiązań i nie próbują nawet się ich nauczyć.
Wystarczy wziąć pod uwagę rozwój Internetu. Read the rest of this entry » »

Miewamy w swoim życiu takie chwile, kiedy mamy ochotę opaść i rozłożyć ręce. Wszystko nam się wali na głowę, nie wytrzymujemy zabójczego tempa naszego życia. Nie tak wyobrażaliśmy sobie start życiowy, nasze kariery, miłości, związki czy inne rzeczy. Read the rest of this entry » »

Jak to w każdym sporcie bywa, istnieją sytuacje, kiedy zdrowie i życie są zagrożone. Niekoniecznie tylko w sportach ekstremalnych, kiedy skaczemy ze spadochronem czy też wspinamy się na skałach. Read the rest of this entry » »

Domy kanadyjskie mają bardzo długą listę zalet, o których będziemy chcieli dzisiaj poinformować wszystkich przyszłych potencjalnych inwestorów. Domy budowane w tym systemie są bardzo popularne na zachodzie. W Polsce dopiero od może dekady buduje się tego typu domki. Przyznać trzeba, że z powodzeniem się przyjęły w naszych warunkach. Read the rest of this entry » »

W każdym miejscu na świecie, na kuli ziemskiej możemy poczuć się jak w raju. Tylko od nas samych zależy bowiem, jak nam dane miejsce pasuje, czy czujemy się w nim doskonale. Dlatego, zarówno i nasze mieszkanie, ogródek działkowy albo rajska plaża na Mauritius mogą nam dać radość i szczęście. Read the rest of this entry » »

Powoli, acz wielkimi krokami zaczyna się zbliżać czas magiczny. Dla nas, Polaków, tradycja świąt wszelkiego rodzaju ma wielkie znaczenie. Nie możemy się obejść bez celebracji Świąt Bożego Narodzenia. Uwielbiamy prezenty, czar przy przygotowaniach wigilijnych, a najbardziej cieszy nas to, że w tych dniach spotkamy się z rodziną przy stole, że porozmawiamy, że pobędziemy ze sobą przy śpiewaniu kolęd. Read the rest of this entry » »

Porozmawiać byśmy dzisiaj chcieli o tym, jak odżywia się dzisiejsza młodzież oraz o tym, czy rodzice potrafią świadomie kierować zdrowym trybem życia swojego i swoich dzieci. Read the rest of this entry » »