Picasso artykuły
Welcome at » 2009 » Październik

Każdego turysty zamiary i cele co do wakacyjnego wyjazdu są inne. Rzeczywiście, nie zaprzeczymy, wszyscy jako tako dążą do tego, aby wypocząć i znaleźć trochę czasu na odstresowaniu się i oderwanie od codzienności. Nasze cele są zatem inne. Jeśli jesteśmy rodzicami i jedziemy z dziećmi, to zależy nam głównie na tym, aby dzieciom sprawić radość, a przy okazji samemu zmienić klimat. Read the rest of this entry » »

Wszystkich zainteresowanych modelarstwem i wyścigami modeli RC zapraszamy na odbywające się w niedługim czasie, bo na początku samego października, zawody grand prix, które odbędą się na terenie znanym już, w Małopolsce. Tam też podobno skupia się największa liczba fanów i miłośników modelarstwa, które jest wykorzystywane do wyścigów RC. Read the rest of this entry » »

Pisaliśmy już nie jeden i nie dwa o tym, że nad polskim morzem wielu z nas mogło się wyleczyć z różnego rodzajach schorzeń, którym lekarze nie dawali szans. Dzisiaj mamy do czynienia z sytuacją, kiedy dochodzi do tego, że ludzie odmawiają leczenia u swoich lekarzy rodzinnych czy u specjalistów, a w zamian za to wyjeżdżają nad morze. Read the rest of this entry » »

Przyroda ma dla wielu turystów bardzo ważną rolę. Dzielimy się bowiem na takich turystów, którzy wolą albo spędzać wakacje aktywnie, zwiedzając czy uprawiając sporty albo takich, którzy preferują wypoczynek bierny, najczęściej powiązany z leżakowaniem, biwakowaniem czy przebywaniem w ośrodkach piękności. Do której grupy należysz ty? Read the rest of this entry » »

Jaki masz widok obecnie za oknem? Spójrz tylko. I co widzisz? Jeśli jesteś gdzieś teraz na południu Polski, to widzisz zapewne tumany lecącego zewsząd śniegu. Tak, wiemy, że pogoda nam dopiekła kolejny raz. Jest dopiero połowa października, a my mamy do czynienia z zimową scenerią. Pogada lubi nam płatać figle, zwłaszcza w obliczu teraźniejszego ocieplenia klimatu. Read the rest of this entry » »

Nie ma się co zastanawiać! Nasi drodzy kuracjusze i szukający nieco przygód i rozrywki rodacy! Sezon dwa tysiące dziesięć lada chwila się nam pojawi. Im prędzej sobie przyswoimy tę myśl, tym lepiej i korzystniej dla nas wszystkich! Read the rest of this entry » »

Bez żadnego sprzeciwu mogę powiedzieć, że lata studiów to najlepszy okres w moim życiu. Nie zamieniłbym tych doświadczeń na żadne inne. Co prawda czasami bywało ciężko, bo nie było nawet co jeść, ach te opłaty, ale nawet to było niezłą szkolą życia dla mnie. Read the rest of this entry » »