Picasso artykuły
Welcome at » 2009 » Wrzesień

Zastosowanie w naszym kraju nowoczesnych rozwiązań przeważnie nie przychodzi z łatwością ani nie jest przyjmowane z otwartymi ramionami. Zawsze się ktoś się znajdzie, komu nie będzie zależeć na przyjęciu nowoczesnych rozwiązań. Zapewne są to producenci lub dystrybutorzy tych rozwiązań, które były dotychczas stosowane. Read the rest of this entry » »

Jak właściwie dochodzi do poronienia? Występuje w medycynie kilka takich czynników, które można uznać, ze prowadzą do poronienia i w rezultacie do utraty ciąży. Na pewno, poza tymi medycznymi czynnikami, mamy też do czynienia z innymi przyczynami poronień. Read the rest of this entry » »

Może się to wam wydawać dość absurdalne, ale coraz częściej się słyszy o tym, jak kobiety mówią, ze ich partnerzy odczuwają swoistego rodzaju objawy ciąży. Czy to możliwe, czy to nie jakiś kolejny absurd na rzecz czytelności jakiś artykułów w Internecie czy czasopismach dla ludzi na niskim poziomie głodnych sensacji. Read the rest of this entry » »

Przychodzący czas po urodzeniu dziecka nazywamy połogiem. Według książkowych wersji trwa on do sześciu tygodni po porodzie. Jednakże, co stwierdzają zgodnym chórem wszystkie kobiety pozostałe matkami w niedawnym czasie, połóg to kwestia nawet wielu długich miesięcy. Read the rest of this entry » »

Badania podczas ciąży są niewyobrażalnie ważne pod każdym względem. Ich istota jest taka, że mają pomóc w ewentualnym leczeniu, a przez to, w doprowadzeniu do szczęśliwego rozwiązania czyli do porodu zakończonego sukcesem na całej linii. Read the rest of this entry » »

Marzeniem każdej kobiety w ciąży jest to, aby jej dziecko urodziło się zdrowe i silne. To oczywiście jest priorytetowa sprawa, bez której kobieta nie odpowie inaczej na podobne pytanie. Aczkolwiek, są i inne ważne sprawy, dla których już kobieta nie będzie chętna się wychylać przy jakimkolwiek zapytaniu. Read the rest of this entry » »

Ząbkowanie rozpocząć się powinno zgodnie z teoriami książkowymi około piątego lub szóstego miesiąca życia dziecka, czyli w jego niemowlęcym okresie życia. W tym okresie powinien się rozpocząć proces wyrzynania się zębów zwanych mlecznymi, ale to nie jest powiedziane, że tak akurat nastąpi. Read the rest of this entry » »