Picasso artykuły
Welcome at » 2009 » Czerwiec

Na proces budowania domu jednorodzinnego składa się wiele czynności, kroków i decyzji. Są to nierzadko ciężkie i stresujące czasy. Budowa domu na własną rękę jest szczególnie trudna do okiełzania, kiedy wszystko pragniemy stworzyć po swojemu, na własną rękę. Inaczej by było, gdybyśmy kupowali mieszkanie czy nawet dom od dewelopera. Read the rest of this entry » »

Wiele projektów powstaje specjalnie z myślą o inwestorach, których działki budowlane są specyficznych rozmiarów i nie pozwalają przez to na swobodne dobranie projektu budowlanego. Pracownie projektowe są na tyle idące naprzód, że tworzą w swojej ofercie różnego rodzaju domy, aby móc zadowolić i pomóc tym, którzy nie mieli szczęścia dostać działki idealnej. Tworzy się specjalnie domy z wjazdem od południa, Read the rest of this entry » »

W ostatnim czasie nasze mieszkanie zamieniło się w miejsce dla katalogów z projektami domów jednorodzinnych. Chyba nietrudno się domyśleć każdemu, kto nas odwiedza, kto do nas przychodzi, że wkrótce zamierzamy wybudować dom. Zanosimy się z takimi planami od czasu, kiedy przyszedł na świat nasz pierwszy syn. Read the rest of this entry » »

O tym, czy znajdziesz jeszcze jakieś wolne miejsce dla swojej rodziny czy dla swojej paczki znajomych zadecyduje twój refleks i umiejętność szukania wolnych noclegów, które jeszcze dziwnym trafem nie zostały zarezerwowane. W tym roku, zapowiada się, mimo kryzysu gospodarczego, kolejny wysyp turystów nad polskim morzem. Zdecydowana większość będzie wybierała te noclegi, które są najtańszymi. Read the rest of this entry » »

W niedługim czasie rozpocznie się kolejny już z rzędu wyścig polski najbardziej popularny i znany w naszym kraju. Jest to wyścig o nazwie Tour de Pologne, który nas cieszy jako jedyny największy w Polsce i znany już na świecie wyścig. Kluby kolarskie już się zawzięcie szykują do tego wyścigu od poprzedniego sezonu. Będzie to wyścig szczególny, jak zawsze atrakcyjny i dla kolarzy i dla fanów kolarstwa szosowego. Read the rest of this entry » »