Picasso artykuły
Welcome at » 2009 » Kwiecień

Wielokrotnie prowadzi się debaty na temat tego, co jest lepsze dla dzieci i dla karmiących matek. Debata przeważnie rozgrywa się pomiędzy dwoma sposobami karmienie, tj. karmieniem naturalnym, czyli piersią a karmieniem sztucznym za pomocą mieszanek gotowych w proszku. Read the rest of this entry » »

Niestety jest spora ilość par, które mają problem z zajściem w ciążę. Borykają się z kłopotem w postaci donoszenia ciąży lub w ogóle nie mogą skutecznie spłodzić potomstwa. Nie ma dla niektórych par już żadnych szans na dziecko. W takich sytuacjach muszą się pogodzić ze stanem rzeczy. Dla ich dobra powinni skorzystać z pomocy psychologa, który pomógłby w oswojeniu się z przykrą sytuacją. Read the rest of this entry » »

Co z tego, że nastał już czas jesienny, że październik zbliża się ku końcowi, a przed nami dzień Wszystkich Świętych? Czy nie jest to dobry czas, ażeby wyjechać i trochę odpocząć, zaznać spokoju, wyciszyć się, odnaleźć energię i spokój, aby po przyjedzie znowu stanąć twarzą w twarz z problemami dnia codziennego? Read the rest of this entry » »

Mitów na temat ciąży jest wiele. Najczęściej funkcjonują one w naszych głowach, a nie właściwie na papierze. W żadnych książkach czy poradnikach dla kobiet w ciąży nie znajdzie się na przykład zapiski, że ciężarna powinna spożywać posiłki kierując się zasadą, że jemy za dwoje. Read the rest of this entry » »

Nad polskim morzem Bałtyckim znajduje się wiele pięknych i szerokich plaż. Kiedy tylko przyjeżdżamy w te miejsca, wkraczamy na wydmy, aby zaraz leżeć na ciepłym piasku, już czujemy wolność i radość. Read the rest of this entry » »

Podczas każdego weekendu biorę mój rower i wraz ze znajomymi i kolegami z klubu kolarskiego udajemy się na wycieczki, które są także połączone z wyścigami. Podczas wyścigu nasze rowery dopiero nabierają mocy. Read the rest of this entry » »