Picasso artykuły
Welcome at » 2009 » Marzec

Pielęgnacja ciała kobiecego w czasie ciąży to priorytet ze względu na kilka ważnych faktów. Bez pielęgnacji nie ma mowy o dobrym samopoczuciu. Dzięki kilku minutom poświeconym dziennie na to, żeby poprawić swój wygląd wystarczy, aby nadal móc się czuć atrakcyjnie w każdym calu. Read the rest of this entry » »

Zawsze miałam problemy z utrzymaniem odpowiednio szczupłej sylwetki. Jeśli pamiętacie mnie ze szkoły to pewnie jako pulchniutką grubą dziewczynkę, z której wszyscy się śmiali. Kompleksów przez to o dziwo nie miałam i nie mam do dzisiaj. Od kiedy jednak zaszłam w ciążę, ważąc przy tym sporo kilogramów za dużo postanowiłam, iż czas najwyższy zacząć dbać o siebie, o swoje zdrowie i zdrowy wygląd. Ale czy dieta odchudzająca jest dopuszczona w czasie ciąży? Read the rest of this entry » »

Nie bójmy się skazy białkowej. Mamy, które muszą z nią walczyć od samych początków, kiedy ich dziecko dopiero co przyszło na świat jest ciężko, ale z optymizmem postrzegają przyszłość. Lekarze, mają na skazę swoje sposoby. Niby ta sama przypadłość, podobne objawy i przyczyny, ale każdy lekarz powie co innego. Może też być i tak, ze po obejrzeniu malucha będzie przepisana zupełnie inna dawka lekarstw i dieta zarówno dziecka, jak i mamy, która jeszcze karmi swoją pociechę naturalnie, czyli piersią. Read the rest of this entry » »

Wakacje już minęły bardzo szybko, wręcz niezauważalnie. Ledwo co myśleliśmy jeszcze niedawno, gdzie tu spędzić gorące letnie dni, czy to na plażach Egiptu, Hiszpanii czy na Majorce, a tu dzisiaj zaczęły się pojawiać reklamy w Internecie i w telewizji z propozycjami spędzenia Sylwestra 2008/2009. I bardzo dobrze myślą i kombinują przedsiębiorcze firmy turystyczne. Read the rest of this entry » »

W sierpniu byłam nad morzem z moimi wspaniałymi koleżankami, a właściwie przyjaciółkami. Ech, co to była za zabawa! Codziennie relaksowanie się, odpoczywanie, czerpanie radości z życia towarzyskiego, plaża i opalanie się. Jaka szkoda, że czas tak szybciutko nam minął. Nim się obejrzałyśmy, a trzy tygodnie były juz za nami. Zapamiętam te wczasy do końca mojego życia. Były najlepszymi wakacjami, jakie do tej pory spędziłam Read the rest of this entry » »

Jeśli interesujecie się życiem swoich ulubionych gwiazd, to pewnie doskonale wiecie, jakie bogactwa posiadają, jakie sumy na kontach mają odłożone, jakimi samochodami jeżdżą po ulicach Beverly Hills czy Hollywood. Read the rest of this entry » »

W naszym kraju bardzo prężnie działają już od kilku lat instytucje wspierające i pomagające polskim przedsiębiorcom pozyskiwać środki unijne na wszelkiego rodzaju zadania. Po pierwsze, każdy przedsiębiorca może liczyć, po spełnieniu oczywiście określonych warunków, na pomoc finansową, na dofinansowanie swojego projektu z funduszy unijnych. Podobnież, sytuacja tyczy się rolników, tyle że dla tej grupy potrzebne nadal jest spore wsparcie przy pozyskaniu samej wiedzy na temat funduszy. Read the rest of this entry » »