Picasso artykuły
Welcome at » 2008 » Październik

Spada tempo sprzedaży lokali mieszkalnych w Krakowie. Widoczne jest za to zjawisko wzrostu dysproporcji pomiędzy wywoławczymi i transakcyjnymi cenami nieruchomości oraz mieszkań. W zaistniałej sytuacji znaczna ilość spółek deweloperskich przekształca wcześniej zaplanowane lokale mieszkalne na metraże biurowe, na które zapotrzebowanie nie słabnie, a co za tym idzie, szybciej i łatwiej się je upłynnia. Read the rest of this entry » »

W teraźniejszych latach tak naprawdę żaden porządny zakład pracy nie może oraz nie powinien funkcjonować bez klimatyzacji. Produktywność zatrudnionych jednakowoż jest niezwykle istotna i nie od dnia dzisiejszego wiadomo, że robotnik nieprzemęczony, zrelaksowany oraz nieprzemęczony to lepszy robotnik. Read the rest of this entry » »

Od wieków wiemy, że zdrowie mamy wyłącznie jedno a obowiązkiem jest dbanie o nie najlepiej jak potrafimy. Oczywiście ważne jest leczenie, lecz nie mniej ważna jest profilaktyka i stosowna dieta. Znacznie lepiej zapobiegać aniżeli leczyć. Read the rest of this entry » »

W jaki sposób wyszukiwać oryginalnego podarunku, umeblowania do domu, auta czy bibelotów do mieszkania? Odpowiedź jest bardzo zwyczajna – w Sieci. To bodajże jedyne miejsce, w którym można wyszukać zwyczajnie wszystko zaczynając od domów przez ubranka na rzecz dzieci, na lotniczym bilecie i zarezerwowaniu hotelu zakończywszy. Read the rest of this entry » »

Na koniec roku ma zostać rozwiązana Agencja Mienia Wojskowego. W związku z tym prowadzone są tam pośpieszne przedsięwzięcia zmierzające do spieniężenia najbardziej atrakcyjnych obszarów wartych według ostrożnych wycen kilka miliardów złotych. Chodzi o grunty powojskowe, jakie nie są już od kilkunastu lat wykorzystywane przez garnizony wojskowe, a są zlokalizowane najczęściej w centrach dużych miast albo na innych, cennych gruntach miejskich. Read the rest of this entry » »

Jeżeli nie potrafisz czegoś zorganizować samodzielnie, poszukaj oparcia. Gdzie szukać biegłych? Najszybciej w sieci. Firmy doradcze powiadamiają w wszelkiego rodzaju spisach, stronach takich jak doradztwo247.pl. Read the rest of this entry » »

Bardzo dobry i tani system ogrzewania domu czy tez mieszkania to ważny czynnik ażeby domownikom żyło się komfortowo i bezpiecznie. Technologia non stop idzie do przodu i także w tym zakresie pojawiają się coraz to nowsze rozwiązania. Read the rest of this entry » »