Picasso artykuły
Welcome at » 2008 » Kwiecień

Miejsce- sklep z zabawkami- przeszukując intensywnie półki szukając odpowiedniej zabawki dla naszego malucha, masz wrażenie, że zewsząd atakują cię misie, klocki, przytulanki…i głupiejesz nie wiedząc co wybrać. Kupuj z głową, ale przede wszystkim kupuj z myślą o dziecku. Wiem, że kupno dziesiątego traktora do kolekcji może być frustrujące ale jeśli nasze dziecko właśnie o tym marzy najbardziej? Read the rest of this entry » »

Kupując perfumy, wody toaletowe czy innego rodzaju wody zapachowe często zastanawiamy się, w jaki sposób powstały. Ciekawi nas skład danego zapachu, jego wartość oraz sam proces produkcji.

Twórcy zapachów prześcigają się w coraz to nowszych pomysłach. Kuszą nas doskonałą reklamą, czyniąc wypuszczenie swojego zapachu na rynek wielkim wydarzeniem roku. Read the rest of this entry » »

Terapia w świecie biznesu kojarzy się z czymś negatywnym. Jeśli ktoś potrzebuje terapeuty to znaczy, że jest chory lub słaby. A silne jednostki same rozwiązują swoje problemy , więc kierownicy ich nie powinni mieć. Read the rest of this entry » »